Archiwum: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009

W związku z trwającą epidemią i ostatnimi zarządzeniami władz, kluby członkowskie OYAMA PFK przeszły do MIESZANEJ FORMUŁY prowadzenia zajęć.
Obok treningów online, filmów i prelekcji szkoleniowych do korzystania w warunkach domowych, równolegle odbywają się także limitowane ilością ćwiczących, zajęcia w salach i halach sportowych oraz na boiskach przyszkolnych...
Zarząd OYAMA Międzynarodowej Federacji Karate zatwierdził wyniki Egzaminu Mistrzowskiego OYAMA IKF, który odbył się w Niemczech-Cottbus dnia 18.01.2020 r. Test przeprowadził Hanshi Jan Dyduch 8 dan w asyście Shihan Andrzeja Tomiałowicza 5 dan, reprezentanta krajowego Federacji w Niemczech.
W związku z trwającą epidemią koronawirusa i zarządzeniami władz, kluby członkowskie OYAMA Polskiej Federacji Karate przeszły do formuły zdalnego prowadzenia zajęć. Obok treningów online, filmów szkoleniowych do korzystania w warunkach domowych, odbywają się także wywiady i prelekcje w ramach klubowych programów edukacyjnych i sportowo-szkoleniowych. OSU!
Drodzy Shihan, Sensei, Sempai, OSU!
Szanowni Rodzice!

Z okazji Świąt Wielkanocnych
składam Wam
Najserdeczniejsze Życzenia Zdrowia
i Wszelkiej Pomyślności.

OSU!

Hanshi Jan Dyduch
Komitet Organizacyjny DAGEKI Mistrzostw Świata Karate Kontaktowego w Montrealu ze względu na epidemie koronawirusa przenosi zawody na 2021 rok.
Zarząd OYAMA Polskiej Federacji Karate informuje o odwołaniu wszystkich zawodów na terenie kraju, w oparciu o decyzje Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce i na świecie.

Z dniem 16 marca, zostaną zamknięte wszystkie szkoły, uczelnie wyższe, placówki sportowe i kulturalne, a także zostanie zawieszona działalność szkoleniowa w naszych stowarzyszeniach- co najmniej do dnia 25.03.2020 włącznie.
W dniach 4-5 stycznia 2020 r., w Brennej odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Federacji poświęcone doskonaleniu form OYAMA Kobudo Kata z udziałem szefów klubów, kierowników wyszkolenia technicznego, sędziów oraz uczestników kursów Instruktora Sportu i Trenera II klasy w Oyama karate. W Mityngu wzięło udział przeszło 130 osób z całego kraju.
  

W dniu 18.01.2020 r. w Cottbus odbył się Egzamin Mistrzowski OYAMA Międzynarodowej Federacji Karate, do którego przystąpiło 16 kandydatek i kandydatów z Niemiec oraz Polski. Test przeprowadził Hanshi Jan Dyduch 8 dan w asyście Shihan Andrzeja Tomiałowicza 5 dan, reprezentanta krajowego OYAMA IKF w Niemczech.

GALERIA ZDJĘĆ: www.oyama-foto.pl
Dnia 23 lutego 2020 r. w Turku odbyło się seminarium szkoleniowe z udziałem zawodników i instruktorów Makroregionu Północno-Centralnego OYAMA PFK. Treningi prowadził Shihan Andrzej Pierzchała 7 dan.