Sukcesy

Posiadacze czarnych pasów OYAMA Karate




8 DAN

1.    Dyduch Jan, Kraków

7 DAN

1.    Pierzchała Andrzej, Kraków

6 DAN

1.    Choiński Witold, Białystok
2.    Pajdak Paweł, Sosnowiec

5 DAN

1.    Bakoń Piotr, Warszawa
2.    Kasperek Jacek, Andrychów
3.    Klimaszewski Tomasz, Radom
4.    Leończyk Waldemar, Słupsk
5.    Majda Rafał, Jelenia Góra
6.    Osika Mirosław, Kraków
7.    Pietras Józef, Kraków
8.    Plewka Bogusław, Lubliniec
9.    Rygiert Włodzimierz, Turek
10.    Szulc Dariusz, Piotrków Trybunalski
11.    Tomiałowicz Andrzej, Lubsko
12.    Walaszczyk Jerzy, Katowice
13.    Żółty Ryszard, Kraków

4 DAN

1.   Bednarczyk Tadeusz, Oświęcim
2.   Błaszków Marek, Lubsko
3.   Borowiec Kazimierz, Katowice
4.   Bretner Robert, Kraków
5.   Brodacki Janusz, Toruń
6.   Czopek Rafał, Brzeszcze
7.   Florkiewicz Tomasz, Warszawa
8.   Fyda-Granek Danuta, Katowice
9.   Hachaj Dariusz, Tarnów
10.   Hebda Jarosław, Wieliczka
11.   Kołodziej-Plewka Anna, Lubliniec
12.   Korczyński Ryszard, Legionowo
13.   Kostrzewa Konrad, Warszawa
14.   Kowalski Grzegorz, Bytom
15.   Kurnik Ireneusz, Kraków
16.   Laskowski Łukasz, Wrocław
17.   Lewandowski Wiesław, Konin
18.   Majczak Marcin, Lublin
19.   Mielcarek Sebastian, Wrocław
20.   Mostek Patrycjusz, Rzeszów
21.   Mrowiec Tomasz, Katowice
22.   Niemiec Krystian, Rzeszów
23.   Niezgoda Artur, Żagań
24.   Pawlus Mariusz, Oświęcim
25.   Posłuszny Sławomir, Bydgoszcz
26.   Przybysz Piotr, Łódź
27.   Różyński Romuald, Bochnia
28.   Rzepka Dominik, Kraków
29.   Sacher Stanisław, Zabrze
30.   Skalniak Kazimierz, Olkusz
31.   Sochan Adam, Łódź
32.   Suwała Andrzej, Kozienice
33.   Tomiałowicz Zbigniew, Lubsko
34.   Trzeciak Grzegorz, Wrocław
35.   Walaszczyk Agata, Katowice
36.   Walaszczyk Jacek, Katowice
37.   Więckowski Stefan, Kraków
38.   Wojewoda Krzysztof, Koło

3 DAN

1.   Bajda Piotr, Bochnia
2.   Bichoński Włodzimierz, Kraków
3.   Bierowiec Jan, Kraków
4.   Blecharczyk Maciej, Kraków
5.   Bodziony Michał, Katowice
6.   Chlabicz Adam, Białystok
7.   Cierpioł Izabella, Katowice
8.   Cierpioł Sebastian, Katowice
9.   Czopek Wiktor, Brzeszcze
10.   Dudka Andrzej, Milówka
11.   Dyba Jarema, Warszawa
12.   Furtak Wojciech, Iłowa
13.   Galas Marek, Tarnów
14.   Gut Przemysław, Sosnowiec
15.   Hodana Andrzej, Legnica
16.   Idzik Sławomir, Rzeszów
17.   Kanikowski Sebastian, Sosnowiec
18.   Kapsa Marcin, Warszawa
19.   Kardyś Paweł, Sędziszów Małopolski
20.   Kindryk Tomasz, Sosnowiec
21.   Kiszycki Dawid, Choroszcz
22.   Klar Jarosław, Katowice
23.   Kloskowski Artur, Gdańsk
24.   Kobus Leszek, Białystok
25.   Koch Adam, Sosnowiec
26.   Koch Piotr, Sosnowiec
27.   Kochanowski Krzysztof, Warszawa
28.   Kosior Robert, Radom
29.   Kowalik Jakub, Piotrków Trybunalski
30.   Kowalski Dariusz, Legionowo
31.   Liszka-Jezierska Agata, Sosnowiec
32.   Łanda Mateusz, Lubsko
33.   Maciejewski Jarosław, Koszalin
34.   Majczak Anna, Lublin
35.   Majer Wojciech, Warszawa
36.   Malec Zbigniew, Brzeszcze
37.   Małocha Robert, USA - honorowy
38.   Misiaszek (Oraczko) Roman, Kraków
39.   Oporski Krzysztof, Warszawa
40.   Pajdak Bartosz, Sosnowiec
41.   Patrak Anna, Stargard
42.   Sakowicz Grzegorz, Warszawa
43.   Sępek Paweł, Kraków
44.   Siegieńczuk Marcin, Białystok
45.   Siwicki Krzysztof, Kraków
46.   Smajda Michał, Sosnowiec
47.   Socha Krzysztof, Kraków
48.   Staniszewski Leszek, Tarnobrzeg
49.   Stojcev Zoran, Słupsk
50.   Stolcman Cezary, Kraków
51.   Sukmanowski Mariusz, Lubliniec
52.   Szawłowski Zdzisław, Darłowo
53.   Sztuc Jarosław, Łódź
54.   Szukalski Marek, Katowice
55.   Tradecki Piotr, Warszawa
56.   Uzar Grzegorz, Tarnobrzeg
57.   Wdowiarski Robert, Warszawa
58.   Więzowski Artur, Ciechanowiec
59.   Wojtukiewicz Jacek, Darłowo
60.   Zdziech Maciej, Radom

2 DAN

1.   Augustynek Ewa, Kraków
2.   Bajrasz Klaudia, Rzeszów
3.   Banasik Andrzej, Zabrze
4.   Banaś Rafał, Żory
5.   Bandziak Radosław, Lubsko
6.   Bereza Bartłomiej, Katowice
7.   Bilski Hubert, Radom
8.   Breczko Cezary, Białystok
9.   Broda Tomasz, Kraków
10.   Budny Robert, Poznań
11.   Bugajski Mateusz, Kraków
12.   Burnetko Maciej, Kraków
13.   Cebula Filip, Wieliczka
14.   Chodur Mirosław, Stary Wiśnicz
15.   Choiński Robert, Białystok
16.   Chrzanowski Cezary, Poznań
17.   Chyrchel Piotr, Racibórz
18.   Cyrulik Justyna, Kraków
19.   Czaicki Paweł, Andrychów
20.   Czech Iweta, Irlandia
21.   Częścik Tomasz, Lubsko
22.   Dominik Bartosz, Warszawa
23.   Drabik Szymon, Chocznia
24.   Drochliński Krzysztof, Bytom
25.   Dyduch Radosław, Kraków
26.   Dyga Maciej, Bochnia
27.   Dzierżak Paweł, Kraków - honorowy
28.   Dziewoński Andrzej, Kraków
29.   Fiedor Tomasz, Żary
30.   Figlarz Grażyna, Wrocław
31.   Giziński Maciej, Jelenia Góra
32.   Głowacka Dorota, Radom
33.   Goździk Piotr, Warszawa
34.   Grabowski Sławomir, Warszawa
35.   Grzywa Paweł, Chocznia
36.   Guzik Andrzej, Kraków
37.   Hodana Krzysztof, Legnica
38.   Iwan Dorota, Kraków
39.   Jamróg Piotr, Krosno
40.   Jaruga Piotr, Lublin
41.   Jasiński Andrzej, Żary
42.   Jastrzębski Andrzej, Jedlnia-Letnisko
43.   Kaczmarek Włodzimierz, Iłowa
44.   Kaliciński Jarosław, Tarnów
45.   Kandzia Tomasz, Lubliniec
46.   Karaszewska Jolanta, Lubliniec
47.   Karcz Jacek, Kraków
48.   Karczewska Danuta, Katowice
49.   Karlikowski Marcin, Kraków
50.   Kasperek Katarzyna, Andrychów
51.   Kijowski Mariusz, Warszawa
52.   Kloskowski Karol, Gdańsk
53.   Kobus Leszek, Białystok 
54.   Kołodziej Mirosław, Lubsko
55.   Kołodziejski Dawid, Łask
56.   Kołodziejski Stanisław, Łask
57.   Kosturek Mateusz, Rzeszów
58.   Kotyrba Janusz, Kalwaria Zebrzydowska
59.   Kowalski Miron, Piotrków Trybunalski
60.   Kowalski Sylwester, Darłowo
61.   Kozak Piotr, Rzeszów
62.   Krajewska Zuzanna, Łódź
63.   Kruk Marek, Turek
64.   Krupa Michał, Kraków
65.   Kuc Krzysztof, Kraków
66.   Kwapień Łukasz, Kraków
67.   Leśniak Matylda, Bochnia
68.   Lewandowska Kornelia, Konin
69.   Lewandowski Zbigniew, Konin
70.   Liszka Mariusz, Tarnów
71.   Łazarczyk Sławomir, Katowice
72.   Łuczyński Łukasz, Kozienice
73.   Łącz Adam, Bielsko-Biała - nie żyje
74.   Maciaszek Krzysztof, Warszawa
75.   Maciejko Daniel, Legionowo
76.   Majcherczyk Edyta, Kraków
77.   Majda Katarzyna, Jelenia Góra
78.   Majer Tomasz, Warszawa
79.   Mańka Marek, Lubliniec
80.   Mazur Łukasz, Kamienna Góra
81.   Mirocha Sławomir, Kraków
82.   Mochol Ireneusz, Lubliniec
83.   Mrozek Krzysztof, Jasło
84.   Musijowski Piotr, Przemyśl
85.   Nowak Grzegorz, Lubsko
86.   Nowosielski Marcin, Jelenia Góra
87.   Owczarek Mariusz, Warszawa
88.   Pawlak Waldemar, Warszawa - honorowy
89.   Pietruszka Bartłomiej, Radom
90.   Plewniak Ryszard, Bochnia - nie żyje
91.   Pniewska-Brusik Monika, Zabrze
92.   Podwysocka (Michalska) Jolanta, Kraków
93.   Podwysocki Maciej, Kraków
94.   Potępa Bartosz, Kraków
95.   Pruszak Arkadiusz, Pruszcz
96.   Ptok Michał, Bytom
97.   Rajda Tomasz, Wadowice
98.   Recek Krzysztof, Zabrze
99.   Rębacz Aleksander, Gorlice
100.   Rotko Przemysław, Katowice
101.   Rudnik Wiesław, Bochnia
102.   Sądel Jerzy, Bochnia
103.   Sąsiadek Anna, Ropczyce
104.   Skrzetuski Janusz, Lublin
105.   Stala Mateusz, Bochnia
106.   Stelmachowski Paweł, Kraków
107.   Stypuła Andrzej, Andrychów
108.   Szafrański Dawid, Kraków
109.   Szpak Zygmunt, Przemyśl
110.   Sztencel Piotr, Warszawa
111.   Szulc Angela, Piotrków Trybunalski
112.   Świderski Łukasz, Żagań
113.   Świderski Zbigniew, Warszawa
114.   Wacławski Sebastian, Chocznia
115.   Wadowski Ryszard, Lublin
116.   Wasiak Paweł, Turek
117.   Wawrzynkiewicz Robert, Żary
118.   Wawrzyński Marek, Brzeszcze
119.   Wiśniewska-Kaczor Bogumiła, Kraków
120.   Wlazło Robert, Tarnów
121.   Wysocki Piotr, Warszawa
122.   Zaboklicki Tomasz, Bydgoszcz - honorowy
123.   Zaleski Filip, Warszawa
124.   Zalewski Jacek, Wysoka
125.   Zawada Sebastian, Lubliniec
126.   Zbieżek Paweł, Proszowice
127.   Ziółek Dominika, Legionowo
128.   Zyśko Grzegorz, Częstochowa

1 DAN

1.   Abratkiewicz Paweł, Piotrków Trybunalski
2.   Adamczyk Marcin, Wadowice
3.   Adamkiewicz Łukasz, Tarnobrzeg
4.   Adamkiewicz Tomasz, Turek
5.   Adamski Andrzej, Kraków
6.   Adamski Daniel, Bielsko-Biała
7.   Aftanas Mariusz, Przemyśl
8.   Andrzejewski Norbert, Kraków
9.   Angeluk Piotr, Zgorzelec
10.   Anlauf Paweł, Brzeszcze
11.   Antos Patryk, Lubliniec
12.   Bajołek Aleksander, Katowice
13.   Bajor Dariusz, Darłowo
14.   Baran Łukasz, Kraków
15.   Baron Anna, Zabrze
16.   Bartyzel Andrzej, Brzeszcze
17.   Bazan Sebastian, Katowice
18.   Bałakajew Wiaczesław, Kraków
19.   Bazylewicz Łukasz, Lubsko
20.   Białek Małgorzata, Katowice
21.   Bigos Wojciech, Kraków
22.   Błachut Daria, Oświęcim
23.   Bobko Mariusz, Przemyśl
24.   Borowiec Izabela, Katowice
25.   Borowski Marcin, Lubsko
26.   Brachacz Krzysztof, Piotrków Trybunalski
27.   Broda Aleksandra, Kraków
28.   Brzezicki Bartłomiej, Kraków
29.   Brusik Przemysław, Wadowice
30.   Bryja Anna, Katowice
31.   Brzezińska Ewa, Kraków
32.   Brzozowski Krzysztof, Katowice
33.   Budziński Paweł, Kraków
34.   Bukofaj Beata, Jelenia Góra
35.   Burkiewicz Andrzej, Jelenia Góra
36.   Chaber Tomasz, Kraków
37.   Chiliński Krzysztof, Białystok
38.   Choińska Barbara, Białystok - honorowy
39.   Choma Andrzej, Legionowo
40.   Choszczyk Adam, Warszawa
41.   Chrustowicz Tomasz, Warszawa
42.   Chruściel Łukasz, Katowice
43.   Cichoński Kamil, Bochnia
44.   Ciecieląg Jerzy, Radom
45.   Cierpioł Mikołaj, Lubliniec
46.   Cieśla Jakub, Wrocław
47.   Cieślak Przemysław, Sosnowiec
48.   Ciuk Izabela, Wieliczka
49.   Cupryś Włodzimierz, Rzeszów
50.   Cytlan Monika, Piotrków Trybunalski
51.   Czaja Klaudia, Kraków
52.   Czapliński Mariusz, Żary
53.   Czernicki Tomasz, Kraków/Wielka Brytania
54.   Czopowicz Konrad, Warszawa
55.   Czub Mariusz, Kraków
56.   Czyż Tomasz, Kraków
57.   Ćwikła Gabriela, Sosnowiec
58.   Dadak Łukasz, Brzeszcze
59.   Dąbrowski Jacek, Wrocław
60.   Danek Jarosław, Klecza Dolna
61.   Drejka Grzegorz, Katowice
62.   Duda Adam, Katowice
63.   Dudak Paweł, Darłówko
64.   Dulak Jolanta, Kraków - honorowy
65.   Dunaj Paweł, Białystok
66.   Dyduch Maria, Kraków - honorowy
67.   Dyga Wojciech, Bochnia
68.   Dygas Rafał, Radom
69.   Dziedziul Paweł, Białystok
70.   Faron Beata, Kraków
71.   Fecio Jarosław, Wrocław
72.   Ferenc Anna, Oświęcim
73.   Fliśnik Patryk, Wieliczka
74.   Fliśnik Wiktoria, Wieliczka
75.   Florczyk Joanna, Sosnowiec
76.   Florkiewicz Rafał, Warszawa
77.   Fronczyk Edward, Jelenia Góra
78.   Furgaliński Grzegorz, Olkusz
79.   Furman Weronika, Olkusz
80.   Fyda Daria, Katowice
81.   Galas Renata, Kraków
82.   Gałuszka Magdalena, Oświęcim
83.   Gałuszka Marlena, Kraków
84.   Gawor Paweł, Wieliczka
85.   Gąsierkiewicz Michał, Kraków
86.   Gąsior Małgorzata, Katowice
87.   Gerstel Dawid, Lubsko
88.   Glenszczyk Kamil, Bielsko-Biała
89.   Głód Dariusz, Jelenia Góra
90.   Gocał Edward, Warszawa - honorowy
91.   Golonka Marcin, Wieliczka
92.   Gorczak Andrzej, Białystok
93.   Gorol Anna, Katowice
94.   Gożdzik Piotr, Warszawa
95.   Górak Martyna, Wieliczka
96.   Górski Wiesław, Kraków
97.   Grablewski Andrzej, Legnica
98.   Grabowski Adam, Białystok
99.   Grabowski Michał, Białystok
100.   Grabowski Tadeusz, Białystok
101.   Grabski Maciej, Tarnobrzeg
102.   Grela Adrian, Katowice
103.   Grela Radosław, Katowice
104.   Grochulski Piotr, Piotrków Trybunalski
105.   Grześ Łukasz, Jelenia Góra
106.   Grzyb Grzegorz, Kraków
107.   Gumula Łukasz, Miechów
108.   Gwizdoń Artur, Katowice
109.   Gzara Jerzy, Katowice
110.   Haxhijaj Gjelaludin, Kraków
111.   Hebda Patryk, Wieliczka
112.   Hodana Kamil, Legnica
113.   Hudzik Marta, Sosnowiec
114.   Ignatiuk Marta, Jelenia Góra
115.   Jabłoński Łukasz, Katowice
116.   Janaszewska Lidia, Łódź
117.   Janiak Joanna, Koło
118.   Janicki Mariusz, Jelenia Góra
119.   Janus Przemysław, Wieliczka
120.   Jaskółka Marcin, Katowice
121.   Jekiełek Jadwiga, Oświęcim
122.   Jemioł Aneta, Kraków
123.   Jermaków Anna, Kraków
124.   Jezierski Piotr, Warszawa
125.   Jędraszko Dorian, Warszawa
126.   Jonczyk Paweł, Lubliniec
127.   Jóźwik Bartosz, Lublin
128.   Jurczek Grzegorz, Bielsko-Biała
129.   Jurkiewicz Gabriela, Kraków
130.   Juszczyk Oskar, Warszawa
131.   Juźwiak Michał, Kraków
132.   Kałużny Jan, Katowice
133.   Kamocki Stanisław, Konin – honorowy
134.   Kapsa Bartosz, Warszawa
135.   Karcz Mariusz, Kraków - nie żyje
136.   Karp Kamil, Jasło
137.   Kasperek Anna, Wadowice – honorowy
138.   Kasperek Kacper, Andrychów
139.   Kasprzyk Bogdan, Darłowo
140.   Kaszuba Agnieszka, Rzeszów
141.   Kaszuba Robert, Rzeszów
142.   Kauder Roksana, Lubliniec
143.   Kauder Zygmunt, Lubliniec - nie żyje
144.   Kąkol Tomasz, Legionowo
145.   Kąkol Sławomir, Legionowo
146.   Kendziorczyk Aneta, Katowice
147.   Kędzierski Przemysław, Lublin
148.   Kisiel Jarosław, Białystok
149.   Klimaszewski Artur, Radom
150.   Klocek Mateusz, Kraków
151.   Kłoda Paweł, Rzeszów
152.   Knapik Mirosław, Oświęcim
153.   Koniuszewski Roman, Porąbka
154.   Koperczuk Daniel, Lublin
155.   Kopowski Piotr, Kraków
156.   Koptyra Katarzyna, Sosnowiec
157.   Korzyńska Karolina, Kraków
158.   Kosewski Przemysław, Warszawa
159.   Kosturek Patryk, Rzeszów
160.   Kościk Kamil, Lubsko
161.   Kotapka Katarzyna, Oświęcim
162.   Kowal Kinga, Olkusz
163.   Kowalczuk Nina, Wieliczka
164.   Kowalik Kamil, Wieliczka
165.   Kozak Tomasz, Rzeszów
166.   Kozak Marcin, Rzeszów
167.   Koziak Agnieszka, Sosnowiec
168.   Kozłowska Alicja, Turek
169.   Kozłowska Joanna, Kraków
170.   Kozub Wojciech, Kraków
171.   Krawczykiewicz Marcin, Sosnowiec
172.   Król Jakub, Lubsko
173.   Król Piotr, Kraków
174.   Kruczek Tomasz, Bielsko-Biała
175.   Krupiński Dawid, Zabrze
176.   Krupka Damian, Wadowice
177.   Krupka Rafał, Wadowice
178.   Krysiak Tomasz, Jankowa Żagańska
179.   Krywult Krzysztof, Brzeszcze
180.   Kubiak Julian, Turek
181.   Kubiak Karolina, Łask
182.   Kucharski Mariusz, Kraków
183.   Kuchtyn Karolina, Wrocław
184.   Kuczerajter Kazimierz, Lubliniec
185.   Kuczmenda Piotr, Rzeszów
186.   Kuglarz Ryszard, Brzeszcze
187.   Kulesza Jarosław, Międzyrzecz Wielkopolski
188.   Kulesza Piotr, Kraków - honorowy
189.   Kumor Waldemar, Bochnia
190.   Kurzeja Jarosław, Katowice
191.   Kuszewski Kamil, Warszawa
192.   Kuźmicki Andrzej, Białystok
193.   Kuźmiczow Adrian, Lubsko
194.   Kwapisz Bartłomiej, Kraków
195.   Kwiatkowski Adam, Wadowice
196.   Kwiatkowski Bartosz, Wieliczka
197.   Kyś Rafał, Kraków
198.   Lach Paweł, Lubliniec
199.   Lany Bogusław, Kraków
200.   Laska Anna, Kraków
201.   Lecki Paweł, Lublin
202.   Ledochowski Andrzej, Kraków
203.   Lenardt Marta, Radom
204.   Lewandowski Sebastian, Lublin
205.   Lewińska Alicja, Rzeszów
206.   Lewoniuk Małgorzata, Sosnowiec
207.   Lichoń Patrycja, Dobczyce
208.   Lidak Klaudia, Radom
209.   Lis Kacper, Sosnowiec
210.   Loska Grzegorz, Katowice
211.   Lukasek Dariusz, Brzeszcze
212.   Łaskawiec Robert, Jelenia Góra
213.   Łapczyński Andrzej, Warszawa - nie żyje
214.   Łapczyński Sebastian, Warszawa
215.   Łącz Beata, Bielsko-Biała - honorowy
216.   Łucyków Tadeusz, Bochnia
217.   Łukasik Marek, Wieliczka
218.   Maciejko Kamil, Legionowo
219.   Mackiewicz Marek, Koszalin
220.   Madejska Ewelina, Olkusz
221.   Magas Jacek, Wrocław
222.   Majer Tomasz, Warszawa
223.   Makselon Adriana, Kraków
224.   Makuch Monika, Warszawa
225.   Malicka Małgorzata, Oświęcim
226.   Malinowski Dawid, Jelenia Góra
227.   Malinowski Krzysztof, Kraków
228.   Malinowski Paweł, Żagań
229.   Małecki Zbigniew, Oświęcim
230.   Marcinek Maciej, Bielsko-Biała
231.   Marcinkiewicz Mirosław, Wrocław
232.   Masiewicz Piotr, Jelenia Góra
233.   Matkowski Cezary, Jelenia Góra
234.   Matuszyk Agnieszka, Radom
235.   Matłowski Maciej, Białystok
236.   Mazur Mateusz, Żagań
237.   Mazurkiewicz Jacek, Kraków
238.   Mazurkiewicz Maciej, Przemyśl
239.   Michalak Mikołaj, Koło
240.   Michoński Bogdan, Tarnów
241.   Midura Grzegorz, Wieliczka
242.   Milej Miłosz, Kraków
243.   Mochol Kazimierz, Kraków
244.   Morawetz Ewa, Zabrze
245.   Morawiec Roman, Gdynia - honorowy
246.   Mosiej Gerard, Białystok
247.   Mościcka Marta, Katowice
248.   Mroziński Kamil, Wieliczka
249.   Mrzygłód Piotr, Bielsko-Biała
250.   Murmuchamiatow Piotr, Warszawa
251.   Muszyński Piotr, Katowice
252.   Myga Piotr, Katowice
253.   Niemas Anna, Brzeszcze
254.   Nowacki Sebastian, Wrocław
255.   Nowaczyński Damian, Lubsko
256.   Nowak Dariusz, Kraków
257.   Nowak Sebastian, Wieliczka
258.   Nowotarski Jerzy, Andrychów
259.   Opach Magdalena, Kraków
260.   Orzechowski Michał, Piotrków Trybunalski
261.   Osiński Jarosław, Kraków
262.   Osińska Justyna, Sosnowiec
263.   Ożóg Hubert, Chocznia
264.   Pajdak-Stefanowska Anita, Sosnowiec - honorowy
265.   Palkowski Andrzej, Kraków/Niemcy
266.   Pasecki Tomasz, Tarnów
267.   Pasek Mariusz, Kraków
268.   Pasternak Kinga,
269.   Pawlicki Piotr, Kraków
270.   Pawlik Dariusz, Chocznia
271.   Pawłowski Marcin, Kraków
272.   Paździorek Mateusz, Sosnowiec
273.   Pęśko Michał, Łódź
274.   Piątas Wojciech, Norwegia
275.   Picheta Piotr, Kraków
276.   Pichur Mateusz, Lublin
277.   Piekarski Jacek, Katowice
278.   Pietruszka Michał, Chocznia
279.   Pietryga Artur, Lubliniec
280.   Pilarek Jarosław, Sosnowiec
281.   Pisula Jakub, Katowice
282.   Piórko Adrian, Sosnowiec
283.   Pluskota Maciej, Bydgoszcz
284.   Polak Krzysztof, Warszawa
285.   Polak Tomasz, Rzeszów
286.   Polewiak Bartłomiej, Lublin
287.   Polewka Grzegorz, Tarnobrzeg
288.   Poniński Arkadiusz, Łódź
289.   Poniński Piotr, Warszawa
290.   Popczyński Michał, Jelenia Góra
291.   Potempka Andrzej, Zgorzelec
292.   Pruchnicki Daniel, Jasło
293.   Przygodzki Damian, Kraków
294.   Przywara Zbigniew, Lubliniec
295.   Purgał Wiesław, Piotrków Trybunalski
296.   Put Marcin, Bochnia
297.   Pytka Robert, Radom
298.   Pyś Michał, Warszawa
299.   Radecki Tomasz, Jelenia Góra
300.   Rajda Adrian, Andrychów
301.   Rak Witold, Rzeszów
302.   Rapacz Bartłomiej, Kraków
303.   Rapacz Dominika, Kraków
304.   Rogowski Michał, Bochnia
305.   Rosperski Konrad, Wrocław
306.   Rożek Angelika, Katowice
307.   Rożek Dominika, Katowice
308.   Rubik Oliver, Sosnowiec
309.   Rudnik Jacek, Kraków
310.   Rudnik Wiesław, Bochnia
311.   Rurarz Maciej, Katowice
312.   Rusek Leszek, Brzeszcze
313.   Rusek Maciej, Kraków
314.   Rut Janusz, Warszawa
315.   Rutkowska Anna, Warszawa
316.   Rybak Robert, Osiek
317.   Rydzewski Krzysztof, Białystok
318.   Ryjewska Adrianna, Lublin
319.   Rzepkowski Bartosz, Żary
320.   Saczko Dariusz, Białystok
321.   Saniak Waldemar, Katowice
322.   Sałaja Marek, Kraków - nie żyje
323.   Siemieńczuk Mirosław, Białystok
324.   Sienczak Agnieszka, Racibórz
325.   Sikora Marcin, Łódź
326.   Sikorski Krzysztof, Poznań
327.   Sionkowski Maciej, Chełm
328.   Siwicki Rafał, Kraków
329.   Siwicki Kamil, Kraków
330.   Skalniak Dorota, Olkusz
331.   Skalniak Kinga, Olkusz
332.   Skalniak Marta, Olkusz - honorowy
333.   Skowron Przemysław, Sosnowiec
334.   Smail Samir, Radom
335.   Smajda Michał, Sosnowiec
336.   Smok Roman, Częstochowa - nie żyje
337.   Smolarski Jarosław, Zgierz
338.   Smolarz Natalia, Rzeszów
339.   Sobolewski Hubert, Bydgoszcz
340.   Sochacka Mariola, Żagań
341.   Soliński Robert, Turek
342.   Sowa Robert, Kraków
343.   Spyrka Rafał, Kraków - nie żyje
344.   Sroka Agata, Rzeszów
345.   Stachura Tomasz, Tarnów
346.   Stanek Patrycja, Katowice
347.   Stasiewicz Rafał, Legionowo
348.   Stefanowski Jarosław, Sosnowiec
349.   Stelmaszczuk Łukasz, Kraków
350.   Stencel Mariusz, Warszawa
351.   Stępień Krzysztof, Radom
352.   Stępniak Izabela, Katowice
353.   Stępniewski Bartosz, Białystok
354.   Stocka Anna, Białystok
355.   Stręk Iwona, Rzeszów
356.   Surdej Barbara, Rzeszów
357.   Surmiak Mirosław, Kraków
358.   Szaga Adam, Warszawa
359.   Szczepański Arkadiusz, Legionowo
360.   Szczygieł Mateusz, Wrocław
361.   Szebiela Adam, Katowice
362.   Szewczyk Karolina, Sosnowiec 
363.   Szewczyk Paulina, Sosnowiec
364.   Szostak Marta, Warszawa
365.   Szram Mateusz, Łask
366.   Szreiter Julia, Łódź
367.   Sztepun Marcin, Tychy
368.   Sztuc Piotr, Łódź
369.   Szulcek Damian, Bytom
370.   Sztygowski Adam, Gdańsk
371.   Szuba Robert, Kielce
372.   Szybowski Stanisław, Wieliczka
373.   Szymański Michał, Bydgoszcz
374.   Szymczyk Mateusz, Katowice
375.   Śniady Tomasz, Legionowo
376.   Światowski Łukasz, Sosnowiec
377.   Światowski Mateusz, Sosnowiec
378.   Świder Rafał, Rzeszów
379.   Świerbutowski Dariusz, Białystok
380.   Święc Małgorzata, Poznań
381.   Świtała Rafał, Sosnowiec
382.   Taha Mariusz, Łódź
383.   Thiede Zygmunt, Darłowo - honorowy
384.   Tomczyk Andrzej, Warszawa
385.   Trusewicz Jan, Białystok
386.   Trzmielewska (Olzak) Aneta, Otwock
387.   Tucznio Angelika, Kraków
388.   Twardowski Daniel, Tychy
389.   Tworek Gabriela, Kraków
390.   Uniłowski Tadeusz, Niemcy
391.   Uzar Sebastian, Tarnobrzeg
392.   Walenciak Witold, Tarnobrzeg
393.   Walenciak Zygmunt, Sosnowiec
394.   Walkiewicz Bartosz, Bielsko-Biała
395.   Wasielewska Maria, Koło
396.   Wasilenia Maciej, Kraków
397.   Waszczeniuk Marcin, Pruszcz
398.   Wątor Sylwia, Brzeszcze
399.   Wędel Patrycja, Kraków
400.   Wieczorowski Rafał, Katowice
401.   Wierbol Arkadiusz, Lublin
402.   Wita Beata, Katowice
403.   Witwicki Damian, Kraków
404.   Włoch Stanisław, Brzeszcze
405.   Wnęk Dawid, Jasło
406.   Wojciechowska Karina, Piotrków Trybunalski
407.   Wojdak Nicole, Poznań
408.   Wojewoda Arkadiusz, Koło
409.   Wojewoda Marlena, Koło - honorowy
410.   Wojnarowski Dawid, Legionowo
411.   Wojtaszek Andrzej, Łask
412.   Woźniak Dominik, Sosnowiec
413.   Woźniak Tomasz, Poznań
414.   Wójcik Anna, Kraków
415.   Wójcik Maja, Kraków
416.   Wójcik Marcin, Lublin 
417.   Wójcik Michał, Bochnia
418.   Wójtowicz Jan, Wrocław
419.   Wójtowicz Przemysław, Wrocław
420.   Wróbel Ewa, Białystok
421.   Zabrocki Patryk, Białystok
422.   Zając Wojciech, Katowice
423.   Zajul Wiesław, Radom
424.   Zamojda-Ficek Patrycja, Tychy
425.   Zapotocki-Zapalski Bogdan, Jelenia Góra
426.   Zdziebko Mateusz, Brzeszcze
427.   Zdziech Dorota, Radom
428.   Zdziech Piotr, Radom
429.   Zegiel Adam, Kraków
430.   Zelisko Artur, Lubsko
431.   Zielińska Karolina, Koło
432.   Zielonka Roman, Turek
433.   Zięcik Tomasz, Oświęcim
434.   Ziółkowski Konrad, Radom
435.   Zwierzyński Marek, Warszawa - honorowy
436.   Zyguła Paulina, Sosnowiec
437.   Zyśko Diana, Częstochowa
438.   Żak Krzysztof, Bochnia
439.   Żądło Jan, Rzeszów
440.   Żydek Wiesław, Andrychów