Sukcesy

Posiadacze czarnych pasów OYAMA Karate





8 DAN

  1. Dyduch Jan, Kraków

7 DAN

  1. Pierzchała Andrzej, Kraków

6 DAN

  1. Choiński Witold, Białystok
  2. Pajdak Paweł, Sosnowiec

5 DAN

  1. Bakoń Piotr, Warszawa
  2. Leończyk Waldemar, Słupsk
  3. Majda Rafał, Jelenia Góra
  4. Pietras Józef, Kraków
  5. Plewka Bogusław, Lubliniec
  6. Tomiałowicz Andrzej, Lubsko
  7. Żółty Ryszard, Kraków

4 DAN

  1. Bednarczyk Tadeusz, Oświęcim
  2. Borowiec Kazimierz, Katowice
  3. Bretner Robert, Kraków
  4. Brodacki Janusz, Toruń
  5. Czopek Rafał, Brzeszcze
  6. Fyda-Granek Danuta, Katowice
  7. Hebda Jarosław, Wieliczka
  8. Kasperek Jacek, Wadowice
  9. Klimaszewski Tomasz, Radom
  10. Korczyński Ryszard, Legionowo
  11. Kurnik Ireneusz, Kraków
  12. Majczak Marcin, Lublin
  13. Mostek Patrycjusz, Rzeszów
  14. Niemiec Krystian, Rzeszów
  15. Niezgoda Artur, Żagań
  16. Osika Mirosław, Kraków
  17. Pawlus Mariusz, Oświęcim
  18. Posłuszny Sławomir, Bydgoszcz
  19. Rygiert Włodzimierz, Turek
  20. Różyński Romuald, Bochnia
  21. Sacher Stanisław, Zabrze
  22. Skalniak Kazimierz, Olkusz
  23. Suwała Andrzej, Kozienice
  24. Szulc Dariusz, Piotrków Trybunalski
  25. Trzeciak Grzegorz, Wrocław
  26. Walaszczyk Jerzy, Katowice
  27. Więckowski Stefan, Kraków
  28. Wojewoda Krzysztof, Koło

3 DAN

  1. Bichoński Włodzimierz, Kraków
  2. Bierowiec Jan, Kraków
  3. Błaszków Marek, Lubsko
  4. Blecharczyk Maciej, Kraków
  5. Galas Marek, Tarnów
  6. Hachaj Dariusz, Tarnów
  7. Hodana Andrzej, Legnica
  8. Kardyś Paweł, Sędziszów Małopolski
  9. Kołodziej-Plewka Anna, Lubliniec
  10. Kowalski Grzegorz, Bytom
  11. Lewandowski Wiesław, Konin
  12. Maciejewski Jarosław, Koszalin
  13. Małocha Robert, USA - honorowy
  14. Misiaszek (Oraczko) Roman, Kraków
  15. Mielcarek Sebastian, Wrocław
  16. Oporski Krzysztof, Warszawa
  17. Przybysz Piotr, Łódź
  18. Rzepka Dominik, Kraków
  19. Sakowicz Grzegorz, Warszawa
  20. Sępek Paweł, Kraków
  21. Siwicki Krzysztof, Kraków
  22. Sochan Adam, Łódź
  23. Staniszewski Leszek, Tarnobrzeg
  24. Stojcev Zoran, Słupsk
  25. Szawłowski Zdzisław, Darłowo
  26. Tomiałowicz Zbigniew, Lubsko
  27. Tradecki Piotr, Warszawa
  28. Wdowiarski Robert, Warszawa
  29. Więzowski Artur, Ciechanowiec
  30. Wojtukiewicz Jacek, Darłowo
  31. Dyba Jarema, Warszawa
  32. Florkiewicz Tomasz, Warszawa
  33. Gut Przemysław, Sosnowiec
  34. Kanikowski Sebastian, Sosnowiec
  35. Kindryk Tomasz, Sosnowiec
  36. Kochanowski Krzysztof, Warszawa
  37. Kostrzewa Konrad, Warszawa
  38. Kowalski Dariusz, Legionowo
  39. Laskowski Łukasz, Wrocław
  40. Majczak Anna, Lublin
  41. Mrowiec Tomasz, Katowice
  42. Patrak Anna, Stargard
  43. Stolcman Cezary, Kraków
  44. Sztuc Jarosław, Łódź
  45. Walaszczyk Agata, Katowice
  46. Walaszczyk Jacek, Katowice

2 DAN

  1. Augustynek Ewa, Kraków
  2. Banasik Andrzej, Zabrze
  3. Banaś Rafał, Żory
  4. Bandziak Radosław, Lubsko
  5. Bereza Bartłomiej, Katowice
  6. Bodziony Michał, Katowice
  7. Broda Tomasz, Kraków
  8. Budny Robert, Poznań
  9. Burnetko Maciej, Kraków
  10. Chlabicz Adam, Białystok
  11. Chodur Mirosław, Stary Wiśnicz
  12. Chrzanowski Cezary, Poznań
  13. Chyrchel Piotr, Racibórz
  14. Cierpioł Izabela, Katowice
  15. Cierpioł Sebastian, Katowice
  16. Cyrulik Justyna, Kraków
  17. Czaicki Paweł, Andrychów
  18. Czech Iweta, Irlandia
  19. Czopek Wiktor, Brzeszcze
  20. Częścik Tomasz, Lubsko
  21. Dominik Bartosz, Warszawa
  22. Dudka Andrzej, Żabnica
  23. Dzierżak Paweł, Kraków - honorowy
  24. Fiedor Tomasz, Żary
  25. Figlarz Grażyna, Wrocław
  26. Furtak Wojciech, Iłowa
  27. Giziński Maciej, Jelenia Góra
  28. Goździk Piotr, Warszawa
  29. Grabowski Sławomir, Warszawa
  30. Guzik Andrzej, Kraków
  31. Głowacka Dorota, Radom
  32. Hodana Krzysztof, Legnica
  33. Idzik Sławomir, Rzeszów
  34. Iwan Dorota, Kraków
  35. Jaruga Piotr, Lublin
  36. Jasiński Andrzej, Żary
  37. Jastrzębski Andrzej, Jedlnia-Letnisko
  38. Karcz Jacek, Kraków
  39. Karczewska Danuta, Katowice
  40. Karlikowski Marcin, Kraków
  41. Kijowski Mariusz, Warszawa
  42. Kiszycki Dawid, Białystok
  43. Klar Jarosław, Katowice
  44. Kloskowski Karol, Gdańsk
  45. Kloskowski Artur, Gdańsk
  46. Koch Adam, Sosnowiec
  47. Koch Piotr, Sosnowiec
  48. Kosior Robert, Radom
  49. Kotyrba Janusz, Kalwaria Zebrzydowska
  50. Kowalik Jakub, Piotrków Trybunalski
  51. Kowalski Miron, Piotrków Trybunalski
  52. Kozak Piotr, Rzeszów
  53. Kołodziejski Stanisław, Łask
  54. Kołodziejski Dawid, Łask
  55. Kruk Marek, Turek
  56. Lewandowska Kornelia, Konin
  57. Lewandowski Zbigniew, Konin
  58. Liszka-Jezierska Agata, Sosnowiec
  59. Łanda Mateusz, Lubsko
  60. Łuczyński Łukasz, Kozienice
  61. Łącz Adam, Bielsko-Biała - nie żyje
  62. Maciaszek Krzysztof, Warszawa
  63. Majcherczyk Edyta, Kraków
  64. Majer Tomasz, Warszawa
  65. Majer Wojciech, Warszawa
  66. Malec Zbigniew, Brzeszcze
  67. Mazur Łukasz, Kamienna Góra
  68. Mirocha Sławomir, Kraków
  69. Musijowski Piotr, Przemyśl
  70. Nowosielski Marcin, Jelenia Góra
  71. Owczarek Mariusz, Warszawa
  72. Pajdak Bartosz, Sosnowiec
  73. Pawlak Waldemar, - honorowy
  74. Pietruszka Bartłomiej, Radom
  75. Plewniak Ryszard, Bochnia - nie żyje
  76. Podwysocki Maciej, Kraków
  77. Potępa Bartosz, Kraków
  78. Pruszak Arkadiusz, Pruszcz
  79. Ptok Michał, Bytom
  80. Rajda Tomasz, Wadowice
  81. Recek Krzysztof, Zabrze
  82. Rotko Przemysław, Katowice
  83. Rudnik Wiesław, Bochnia
  84. Rębacz Aleksander, Gorlice
  85. Siegieńczuk Marcin, Białystok
  86. Skrzetuski Janusz, Lublin
  87. Smajda Michał, Sosnowiec
  88. Socha Krzysztof, Kraków
  89. Stelmachowski Paweł, Kraków
  90. Stypuła Andrzej, Andrychów
  91. Sukmanowski Mariusz, Lubliniec
  92. Szafrański Dawid, Kraków
  93. Szpak Zygmunt, Przemyśl
  94. Sztencel Piotr, Warszawa
  95. Szukalski Marek, Katowice
  96. Świderski Zbigniew, Warszawa
  97. Świderski Łukasz, Żagań
  98. Sądel Jerzy, Bochnia
  99. Sąsiadek Anna, Ropczyce
  100. Uzar Grzegorz, Tarnobrzeg
  101. Wacławski Sebastian, Chocznia
  102. Wawrzynkiewicz Robert, Żary
  103. Wawrzyński Marek, Brzeszcze
  104. Wiśniewska-Kaczor Bogumiła, Kraków
  105. Wysocki Piotr, Warszawa
  106. Zaboklicki Tomasz, Bydgoszcz - honorowy
  107. Zaleski Filip, Warszawa
  108. Zalewski Jacek, Wysoka
  109. Zdziech Maciej, Radom

1 DAN

  1. Adamczyk Marcin, Wadowice
  2. Adamkiewicz Tomasz, Turek
  3. Adamski Daniel, Bielsko-Biała
  4. Adamski Andrzej, Kraków
  5. Aftanas Mariusz, Przemyśl
  6. Andrzejewski Norbert, Kraków
  7. Angeluk Piotr, Zgorzelec
  8. Anlauf Paweł, Brzeszcze
  9. Antos Patryk, Lubliniec
  10. Bajda Piotr, Bochnia
  11. Bajor Dariusz, Darłowo
  12. Bajołek Aleksander, Katowice
  13. Bajrasz Klaudia, Rzeszów
  14. Bartyzel Andrzej, Brzeszcze
  15. Bazylewicz Łukasz, Lubsko
  16. Białek Małgorzata, Katowice
  17. Bigos Wojciech, Kraków
  18. Bobko Mariusz, Przemyśl
  19. Borowiec Izabela, Katowice
  20. Borowski Marcin, Lubsko
  21. Brachacz Krzysztof, Piotrków Trybunalski
  22. Broda Aleksandra, Kraków
  23. Brusik Przemysław, Wadowice
  24. Bryja Anna, Katowice
  25. Brzezicki Bartłomiej, Kraków
  26. Brzozowski Krzysztof, Katowice
  27. Budziński Paweł, Kraków
  28. Bugajski Mateusz, Kraków
  29. Bukofaj Beata, Jelenia Góra
  30. Burkiewicz Andrzej, Jelenia Góra
  31. Błachut Daria, Oświęcim
  32. Cebula Filip, Wieliczka
  33. Chaber Tomasz, Kraków
  34. Chiliński Krzysztof, Białystok
  35. Choińska Barbara, Białystok - honorowy
  36. Choiński Robert, Białystok
  37. Chrustowicz Tomasz, Warszawa
  38. Chruściel Łukasz, Katowice
  39. Cichoński Kamil, Bochnia
  40. Ciecieląg Jerzy, Radom
  41. Cierpioł Mikołaj, Lubliniec
  42. Cieśla Jakub, Wrocław
  43. Ciuk Izabela, Wieliczka
  44. Cupryś Włodzimierz, Rzeszów
  45. Cytlan Monika, Piotrków Trybunalski
  46. Czaja Klaudia, Kraków
  47. Czapliński Mariusz, Żary
  48. Czopowicz Konrad, Warszawa
  49. Czub Mariusz, Kraków
  50. Danek Jarosław, Klecza Dolna
  51. Drabik Szymon, Wadowice
  52. Drochliński Krzysztof, Bytom
  53. Duda Adam, Katowice
  54. Dudak Paweł, Darłówko
  55. Dulak Jolanta, Kraków - honorowy
  56. Dunaj Paweł, Białystok
  57. Dyduch Radosław, Kraków
  58. Dyduch Maria, Kraków - honorowy
  59. Dyga Wojciech, Bochnia
  60. Dyga Maciej, Bochnia
  61. Dziewoński Andrzej, Kraków
  62. Dąbrowski Jacek, Wrocław
  63. Faron Beata, Kraków
  64. Florczyk Joanna, Sosnowiec
  65. Florkiewicz Rafał, Warszawa
  66. Fronczyk Edward, Jelenia Góra
  67. Fyda Daria, Katowice
  68. Galas Renata, Kraków
  69. Gałuszka Magdalena, Oświęcim
  70. Gerstel Dawid, Lubsko
  71. Glenszczyk Kamil, Bielsko-Biała
  72. Gocał Edward, Warszawa - honorowy
  73. Golonka Marcin, Wieliczka
  74. Gożdzik Piotr, Warszawa
  75. Grablewski Andrzej, Legnica
  76. Grela Adrian, Katowice
  77. Grela Radosław, Katowice
  78. Grochulski Piotr, Piotrków Trybunalski
  79. Grzywa Paweł, Wadowice
  80. Gumula Łukasz, Miechów
  81. Gzara Jerzy, Katowice
  82. Górski Wiesław, Kraków
  83. Gąsior Małgorzata, Katowice
  84. Głód Dariusz, Jelenia Góra
  85. Haxhijaj Gjelaludin, Kraków
  86. Hodana Kamil, Legnica
  87. Hudzik Marta, Sosnowiec
  88. Ignatiuk Marta, Jelenia Góra
  89. Jamróg Piotr, Jasło
  90. Janiak Joanna, Koło
  91. Janicki Mariusz, Jelenia Góra
  92. Jaskółka Marcin, Katowice
  93. Jekiełek Jadwiga, Oświęcim
  94. Jemioł Aneta, Kraków
  95. Jermaków Anna, Kraków
  96. Jezierski Piotr, Warszawa
  97. Jonczyk Paweł, Lubliniec
  98. Jurczek Grzegorz, Bielsko-Biała
  99. Jurkiewicz Gabriela, Kraków
  100. Juszczyk Oskar, Warszawa
  101. Jóźwik Bartosz, Lublin
  102. Jędraszko Dorian, Warszawa
  103. Kaczmarek Kaziemierz, Żary
  104. Kaliciński Jarosław, Tarnów
  105. Kamocki Stanisław, Konin - honorowy
  106. Kandzia Tomasz, Lubliniec
  107. Kapsa Marcin, Warszawa
  108. Karaszewska Jolanta, Lubliniec
  109. Karcz Mariusz, Kraków - nie żyje
  110. Karp Kamil, Jasło
  111. Kasperek Katarzyna, Wadowice
  112. Kasperek Anna, Wadowice - honorowy
  113. Kasprzyk Bogdan, Darłowo
  114. Kaszuba Robert, Rzeszów
  115. Kaszuba Agnieszka, Rzeszów
  116. Kauder Zygmunt, Lubliniec - nie żyje
  117. Kałużny Jan, Katowice
  118. Kendziorczyk Aneta, Katowice
  119. Kisiel Jarosław, Białystok
  120. Klimaszewski Artur, Radom
  121. Klocek Mateusz, Kraków
  122. Knapik Mirosław, Oświęcim
  123. Kobus Leszek, Białystok
  124. Koniuszewski Roman, Porąbka
  125. Koperczuk Daniel, Lublin
  126. Kopowski Piotr, Kraków
  127. Koptyra Katarzyna, Sosnowiec
  128. Korzyńska Karolina, Kraków
  129. Kosewski Przemysław, Warszawa
  130. Kosturek Patryk, Rzeszów
  131. Kosturek Mateusz, Rzeszów
  132. Kowalik Kamil, Wieliczka
  133. Kowalski Sylwester, Darłowo
  134. Kozak Tomasz, Rzeszów
  135. Kozak Marcin, Rzeszów
  136. Koziak Agnieszka, Sosnowiec
  137. Kozub Wojciech, Kraków
  138. Kozłowska Alicja, Turek
  139. Kołodziej Mirosław, Lubsko
  140. Krawczykiewicz Marcin, Sosnowiec
  141. Kruczek Tomasz, Bielsko-Biała
  142. Krupa Michał, Kraków
  143. Krupiński Dawid, Zabrze
  144. Krupka Rafał, Wadowice
  145. Krupka Damian, Wadowice
  146. Krysiak Tomasz, Jankowa Żagańska
  147. Krywult Krzysztof, Brzeszcze
  148. Król Jakub, Lubsko
  149. Król Piotr, Kraków
  150. Kubiak Karolina, Łask
  151. Kuc Krzysztof, Kraków
  152. Kucharski Mariusz, Kraków
  153. Kuczerajter Kazimierz, Lubliniec
  154. Kuglarz Ryszard, Brzeszcze
  155. Kulesza Piotr, Kraków - honorowy
  156. Kulesza Jarosław, Międzyrzecz Wielkopolski
  157. Kumor Waldemar, Bochnia
  158. Kurzeja Jarosław, Katowice
  159. Kuszewski Kamil, Warszawa
  160. Kużmicki Andrzej, Białystok
  161. Kwapień Łukasz, Kraków
  162. Kwapisz Bartłomiej, Kraków
  163. Kwiatkowski Adam, Wadowice
  164. Kąkol Tomasz, Legionowo
  165. Kąkol Sławomir, Legionowo
  166. Kędzierski Przemysław, Lublin
  167. Lany Bogusław, Kraków
  168. Laska Anna, Kraków
  169. Ledochowski Andrzej, Kraków
  170. Lewandowski Sebastian, Lublin
  171. Lewińska Alicja, Rzeszów
  172. Leśniak Matylda, Bochnia
  173. Lichoń Patrycja, Dobczyce
  174. Lis Kacper, Sosnowiec
  175. Liszka Mariusz, Tarnów
  176. Loska Grzegorz, Katowice
  177. Łapczyński Andrzej, Warszawa - nie żyje
  178. Łapczyński Sebastian, Warszawa
  179. Łazarczyk Sławomir, Katowice
  180. Łucyków Tadeusz, Bochnia
  181. Łukasik Marek, Wieliczka
  182. Łącz Beata, Bielsko-Biała - honorowy
  183. Maciejko Kamil, Legionowo
  184. Maciejko Daniel, Legionowo
  185. Mackiewicz Marek, Koszalin
  186. Madejska Ewelina, Olkusz
  187. Magas Jacek, Wrocław
  188. Majer Tomasz, Warszawa
  189. Makselon Adriana, Kraków
  190. Makuch Monika, Warszawa
  191. Malinowski Dawid, Jelenia Góra
  192. Malinowski Paweł, Żagań
  193. Malinowski Krzysztof, Kraków
  194. Marcinek Maciej, Bielsko-Biała
  195. Matkowski Cezary, Jelenia Góra
  196. Matłowski Maciej, Białystok
  197. Mazur Mateusz, Żagań
  198. Mazurkiewicz Jacek, Kraków
  199. Mazurkiewicz Maciej, Przemyśl
  200. Małecki Zbigniew, Oświęcim
  201. Mańka Marek, Lubliniec
  202. Michalak Mikołaj, Koło
  203. Mochol Kazimierz, Kraków
  204. Morawetz Ewa, Zabrze
  205. Morawiec Roman, Gdynia - honorowy
  206. Mościcka Marta, Katowice
  207. Mrozek Krzysztof, Jasło
  208. Mroziński Kamil, Wieliczka
  209. Mrzygłód Piotr, Bielsko-Biała
  210. Murmuchamiatow Piotr, Warszawa
  211. Muszyński Piotr, Katowice
  212. Myga Piotr, Katowice
  213. Nowacki Sebastian, Wrocław
  214. Nowaczyński Damian, Lubsko
  215. Nowak Grzegorz, Sieniawa Żarska
  216. Nowak Dariusz, Kraków
  217. Nowotarski Jerzy, Andrychów
  218. Orzechowski Michał, Piotrków Trybunalski
  219. Osińska Justyna, Sosnowiec
  220. Osiński Jarosław, Kraków
  221. Pajdak-Stefanowska Anita, Sosnowiec - honorowy
  222. Palkowski Andrzej, Kraków/Niemcy
  223. Pasecki Tomasz, Tarnów
  224. Pasek Mariusz, Kraków
  225. Pawlicki Piotr, Kraków
  226. Pawlik Dariusz, Chocznia
  227. Picheta Piotr, Kraków
  228. Piekarski Jacek, Katowice
  229. Pietruszka Michał, Chocznia
  230. Pietryga Artur, Lubliniec
  231. Piórko Adrian, Sosnowiec
  232. Piątas Wojciech, Norwegia
  233. Pluskota Maciej, Bydgoszcz
  234. Pniewska Monika, Zabrze
  235. Podwysocka (Michalska) Jolanta, Kraków
  236. Polak Krzysztof, Warszawa
  237. Polak Tomasz, Rzeszów
  238. Polewiak Bartłomiej, Lublin
  239. Polewka Grzegorz, Tarnobrzeg
  240. Poniński Piotr, Warszawa
  241. Popczyński Michał, Jelenia Góra
  242. Potempka Andrzej, Zgorzelec
  243. Pruchnicki Daniel, Jasło
  244. Przygodzki Damian, Kraków
  245. Przywara Zbigniew, Lubliniec
  246. Purgał Wiesław, Piotrków Trybunalski
  247. Put Marcin, Bochnia
  248. Pyś Michał, Warszawa
  249. Rak Witold, Rzeszów
  250. Rapacz Dominika, Kraków
  251. Rapacz Bartłomiej, Kraków
  252. Rudnik Wiesław, Bochnia
  253. Rudnik Jacek, Kraków
  254. Rurarz Maciej, Katowice
  255. Rut Janusz, Warszawa
  256. Rutkowska Anna, Warszawa
  257. Rybak Robert, Osiek
  258. Rydzewski Krzysztof, Białystok
  259. Rzepkowski Bartosz, Żary
  260. Saczko Dariusz, Białystok
  261. Saniak Waldemar, Katowice
  262. Sałaja Marek, Kraków - nie żyje
  263. Siemieńczuk Mirosław, Białystok
  264. Sienczak Agnieszka, Racibórz
  265. Sionkowski Maciej, Chełm
  266. Siwicki Rafał, Kraków
  267. Siwicki Kamil, Kraków
  268. Skalniak Marta, Olkusz - honorowy
  269. Skalniak Kinga, Olkusz
  270. Skalniak Dorota, Olkusz
  271. Smail Samir, Radom
  272. Smajda Michał, Sosnowiec
  273. Smok Roman, Częstochowa - nie żyje
  274. Smolarski Jarosław, Zgierz
  275. Smolarz Natalia, Rzeszów
  276. Sobolewski Hubert, Bydgoszcz
  277. Sochacka Mariola, Żagań
  278. Soliński Robert, Turek
  279. Sowa Robert, Kraków
  280. Spyrka Rafał, Kraków - nie żyje
  281. Sroka Agata, Rzeszów
  282. Stala Mateusz, Bochnia
  283. Starzyńska Katarzyna, Jelenia Góra
  284. Stasiewicz Rafał, Legionowo
  285. Stefanowski Jarosław, Sosnowiec
  286. Stencel Mariusz, Warszawa
  287. Stocka Anna, Białystok
  288. Stręk Iwona, Rzeszów
  289. Stępniak Izabela, Katowice
  290. Stępniewski Bartosz, Białystok
  291. Surmiak Mirosław, Kraków
  292. Szaga Adam, Warszawa
  293. Szczepański Arkadiusz, Legionowo
  294. Szczygieł Mateusz, Wrocław
  295. Szebiela Adam, Katowice
  296. Szostak Marta, Warszawa
  297. Szram Mateusz, Łask
  298. Szuba Robert, Kielce
  299. Szulc Angela, Trybunalski
  300. Szybowski Stanisław, Wieliczka
  301. Szymański Michał, Bydgoszcz
  302. Szymczyk Mateusz, Katowice
  303. Śniady Tomasz, Legionowo
  304. Światowski Mateusz, Sosnowiec
  305. Światowski Łukasz, Sosnowiec
  306. Świder Rafał, Rzeszów
  307. Thiede Zygmunt, Darłowo - honorowy
  308. Tomczyk Andrzej, Warszawa
  309. Trusewicz Jan, Białystok
  310. Tworek Gabriela, Kraków
  311. Uniłowski Tadeusz, Niemcy
  312. Wadowski Ryszard, Lublin
  313. Walenciak Zygmunt, Sosnowiec
  314. Walenciak Witold, Tarnobrzeg
  315. Walkiewicz Bartosz, Bielsko-Biała
  316. Wasiak Paweł, Turek
  317. Wasilenia Maciej, Kraków
  318. Waszczeniuk Marcin, Pruszcz
  319. Wieczorowski Rafał, Katowice
  320. Wierbol Arkadiusz, Lublin
  321. Wita Beata, Katowice
  322. Witwicki Damian, Kraków
  323. Wlazło Robert, Tarnów
  324. Wnęk Dawid, Jasło
  325. Wojewoda Marlena, Koło - honorowy
  326. Wojnarowski Dawid, Legionowo
  327. Wojtaszek Andrzej, Łask
  328. Woźniak Tomasz, Poznań
  329. Woźniak Dominik, Sosnowiec
  330. Wójcik Michał, Bochnia
  331. Wątor Sylwia, Brzeszcze
  332. Zając Wojciech, Katowice
  333. Zapotocki-Zapalski Bogdan, Jelenia Góra
  334. Zawada Sebastian, Lubliniec
  335. Zbieżek Paweł, Proszowice
  336. Zdziech Piotr, Radom
  337. Zdziech Dorota, Radom
  338. Zegiel Adam, Krakow
  339. Zelisko Artur, Lubsko
  340. Zielińska Karolina, Koło
  341. Zielonka Roman, Turek
  342. Ziółek Dominika, Warszawa
  343. Zięcik Tomasz, Oświęcim
  344. Zwierzyński Marek, Warszawa - honorowy
  345. Zyguła Paulina, Sosnowiec
  346. Zyśko Grzegorz, Lubliniec
  347. Żak Krzysztof, Bochnia
  348. Żądło Jan, Rzeszów