Aktualności

MISTRZOSTWA PRZYJAŹNI IKO NAKAMURA W JAPONII

BARDZO DOBRY WYSTĘP POLAKÓW!

Złota medalistka Wiktoria Filus

W dniu 28.09.2024 r (sobota), w Japonii, w Osace, odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Przyjaźni IKO Nakamura, w których wystąpili 4 zawodnicy Małopolskiego Klubu Karate oraz 1 przedstawiciel Karate Perfect Academy z Bielska Podlaskiego.

Świetnie spisała się Sensei Wiktoria Filus 1 dan (Andrychów), która w bardzo dobrym stylu wywalczyła złoty medal. Z kolei Sensei Patryk Roger Zabrocki 2 dan (Bielsk Podlaski) zdobył srebrny medal w kategorii ciężkiej. GRATULUJEMY, OSU!

Sensei Patryk Zabrocki 2 dan zdobył srebro

Juniorzy z Kasperek Team: Antoni Trębacz, Mateusz Domagała i Łukasz Domagała, startujący w jednej kategorii wagowej plus 50 kg Open (do 16 lat) odpadli po zaciętych walkach w drugiej turze eliminacyjnej. Gratulujemy dobrej postawy, OSU!

Kasperek Team po kontroli wagi.

Międzynarodowe Mistrzostwa Przyjaźni IKO Nakamura towarzyszyły I Światowemu Turniejowi Karate (1st World Karate Tournament), który został rozegrany w formule Open (bez podziału na kategorie wagowe), w dniu 29.09.2024r (niedziela). OYAMA PFK nie była reprezentowana w Mistrzostwach Świata IKON, które były adresowane do zawodników ciężkich. Wyniki tych zawodów są opublikowane na stronie Organizatorów.

W wolnych chwilach polscy zawodnicy wraz z osobami towarzyszącymi zwiedzali historyczne Kioto oraz słynne Oceanarium w Osace.