Aktualności

KOŃCZYMY ROK SZKOLNY 2022/2023


Hanshi Jan Dyduch

OSU!, Shihan, Sensei i Sempai
Szanowni Rodzice!

W imieniu Zarządu OYAMA Polskiej Federacji Karate, z okazji zakończenia roku szkolnego 2022/2023, pragnę serdecznie podziękować za owocną współpracę i pogratulować osiągnięć w minionym sezonie. OSU!

Był to dla nas Wszystkich bardzo pracowity okres w warunkach powszechnie znanych ograniczeń ekonomicznych. Pomimo tego, w pełni zrealizowaliśmy program szkoleniowy z ogólnopolskimi seminariami w Turku (2023) i Krakowie (2022), kolejnym kursem instruktorskim, cyklicznymi egzaminami uczniowskimi oraz mistrzowskim w Krakowie (2023). W wielu zawodach makroregionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych zawodnicy Oyama karate zdobyli liczne medale i puchary. Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w Wieliczce (2023) i Tychach (2023) oraz Puchar Polski OYAMA TOP w Bytomiu (2022) dostarczyły nam wiele satysfakcji z powodu ich organizacji, dużej ilości oddanych wolontariuszy oraz bardzo dobrej postawy naszych zawodniczek i zawodników.
SERDECZNIE GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY, OSU!

Z optymizmem będziemy czekać na rozpoczęcie nowego roku szkolnego z planowymi treningami, licznymi szkoleniami i zawodami sportowymi. OSU!

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy
Przed nami letnie obozy, czas wakacji i urlopów.

ŻYCZĘ WAM DUŻO ZDROWIA I UDANEGO WYPOCZYNKU, OSU!Hanshi Jan Dyduch 8 dan
z Zarządem OYAMA PFK, OSU!