Aktualności
KOŃCZYMY SEZON 2023/2024!

Hanshi Jan Dyduch 9 dan
 

OSU!, Shihan, Sensei i Sempai
Szanowni Rodzice!

W imieniu Zarządu OYAMA Polskiej Federacji Karate, z okazji kończącego się sezonu 2023/2024, pragnę serdecznie podziękować za owocną współpracę i pogratulować licznych osiągnięć. OSU!    

Był to dla nas Wszystkich bardzo pracowity okres w warunkach burzliwych przemian społeczno-politycznych i ekonomicznych. Pomimo tego, w pełni zrealizowaliśmy program szkoleniowy z ogólnopolskimi seminariami w Krakowie (2023) i Jeleniej Górze (2024), kolejnym kursem instruktorskim, cyklicznymi egzaminami uczniowskimi oraz promocjami na wysokie stopnie mistrzowskie.
W wielu zawodach makroregionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych zawodnicy Oyama karate zdobyli liczne medale i puchary. Puchar Polski OYAMA TOP w Jeleniej Górze (2023), integrujące i perfekcyjnie zorganizowane Mistrzostwa Polski OYAMA i KYOKUSHIN Karate w Radomiu (2024), Mistrzostwa Świata Full Contact Karate w Kanadzie (2024) oraz Mistrzostwa Europy IKON w Białymstoku (2024) dostarczyły nam wiele radości z powodu bardzo dobrej postawy naszych zawodniczek i zawodników.                                                    

SERDECZNIE GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY, OSU!

Z optymizmem będziemy czekać na rozpoczęcie nowego roku szkolnego z planowymi treningami, licznymi szkoleniami i zawodami sportowymi. OSU!

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy
Przed nami letnie obozy, czas wakacji i urlopów.

ŻYCZĘ WAM DUŻO ZDROWIA I UDANEGO WYPOCZYNKU, OSU!


Hanshi Jan Dyduch 9 dan
z Zarządem OYAMA PFK, OSU!