WYNIKI
Knockdown Kobiety (Gala), kat. do 60 kg
1. Koptyra Katarzyna (Sosnowiec) – Najlepsza zawodniczka Oyama Top
2. Wita Beata (Katowice WR1)
3. Librowska Gabriela, Legnica
Knockdown Kobiety, kat. powyżej 60 kg
1. Kołodziej Anna (Lubliniec)
2. Jermaków Anna (Kraków Oyama)
3. Szostak Marta (Warszawa Tygrys)
4. Florczyk Joanna (Sosnowiec)
Knockdown Mężczyźni, kat. do 70 kg
1. Giziński Maciej (Jelenia Góra)- Najlepszy zawodnik Oyama Top
2. Cieśliński Piotr (Jelenia Góra)
3. Oraczko Roman (Kraków Oyama)
3. Częścik Tomasz (Lubsko)
Knockdown Mężczyźni, kat. do 80 kg
1. Rzepka Dominik (Kraków Oyama)
2. Pawlicki Piotr (Kraków Oyama)
3. Krysiak Tomasz (Lubsko)
3. Bereza Bartłomiej (Katowice Goliat)
Knockdown Mężczyźni, kat. powyżej 80 kg
1. Łuczyński Łukasz (Kozienice)
2. Mazur Łukasz (Jelenia/Kamienna Góra)
3. Karlikowski Marcin (Kraków Oyama)
4. Klocek Mateusz (Kraków Oyama)
Seniorki Semi knockdown, kat. do 55 kg (Gala)
1. Wysogląd Nina (Oświęcim)
2. Kaszuba Agnieszka (Rzeszów)
3. Mędrek Paulina (Wrocław Dragon)
Seniorki Semi knockdown, kat. do 60 kg
1. Sznigir Marta (Łask)
2. Pęczkowska Monika (Piotrków Trybunalski)
3. Rozmus Urszula (Brzeszcze)
4. Bajrasz Klaudia (Rzeszów)
Seniorki Semi knockdown, kat. powyżej 60 kg (Gala)
1. Bukofaj Beata (Jelenia Góra)
2. Stręk Iwona (Rzeszów)
3. Pieroszkiewicz Maria (Katowice Goliat)
Seniorzy Semi knockdown, kat. do 65 kg
1. Obst Marek (Piotrków Trybunalski)
2. Florczyk Mateusz (Sosnowiec)
3. Pełka Jakub (Sosnowiec)
3. Łanda Mateusz (Lubsko)
Seniorzy Semi knockdown, kat. do 70 kg
1. Anlauf Paweł (Brzeszcze)
2. Gajewski Krzysztof (Lublin)
3. Myga Piotr (Katowice Goliat)
4. Szczygieł Jakub (Wrocław Dragon)
Seniorzy Semi knockdown, kat. do 75 kg
1. Łopata Bartłomiej (Oświęcim)
2. Płechta Tomasz (Oświęcim)
3. Cudowski Jakub (Białystok)
3. Bazylewicz Łukasz (Lubsko)
Seniorzy Semi knockdown, kat. do 80 kg
1. Kisiel Jarosław (Białystok)
2. Musielewicz Michał (Kozienice)
3. Wanat Amadeusz (Brzeszcz)
3. Styczyrz Tomasz (Lubliniec)
Seniorzy Semi knockdown, kat. do 90 kg (Gala)
1. Orzechowski Michał (Piotrków Trybunalski)
2. Migniewicz Michał (Wrocław Dragon)
3. Faber Mateusz (Piotrków Trybunalski)
Seniorzy Semi knockdown, kat. powyżej 90 kg
1. Bańdura Konrad (Bielsko Biała)
2. Gumula Łukasz (Andrychów)
3. Walenciak Zygmunt (Sosnowiec)
4. Ścigał Marcin (Sosnowiec)
Juniorki młodsze, kat. do 55 kg (Gala)
1. Grunwald Ewelina (Jelenia Góra)
2. Rodak Aleksandra (Katowice Goliat)
Juniorki młodsze, kat. powyżej 55 kg
1. Pietrzyk Justyna (Kozienice)
2. Bajak Justyna (Andrychów)
3. Michalak Adrianna (Wałbrzych)
4. Januszewska Anna (Słupsk)
Juniorzy młodsi, kat. do 55 kg
1. Grzywacz Michał (Wrocław Dragon)
2. Polewiak Bartłomiej (Lublin)
3. Reczek Mateusz (Słupsk)
4. Wierzbowski Sebastian (Bielsko Biała)
Juniorzy młodsi, kat. do 60 kg
1. Pajdak Bartosz (Sosnowiec)
2. Kaczan Wojciech (Lubsko)
3. Kreis Mateusz (Bielsko Biała)
3. Samczuk Paweł (Wałbrzych)
Juniorzy młodsi, kat. do 65 kg
1. Kosturek Mateusz (Rzeszów)
2. Mroziński Kamil (Wieliczka)
3. Bańdura Dawid (Bielsko Biała)
4. Koperczuk Marek (Lublin)
Juniorzy młodsi, kat. do 70 kg (Gala)
1. Chamera Sławomir (Kozienice)
2. Wilk Kamil (Oświęcim)
Juniorzy młodsi, kat. powyżej 70 kg (Gala)
1. Bodzak Stanisław (Kraków Oyama)
2. Wojdyła Adrian (Jasło)
Juniorki starsze, kat. do 55 kg
1. Dąbek Klaudia (Sosnowiec)
2. Kozłowska Alicja (Turek)
3. Sobierajczyk Dominika (Wrocław Dragon)
3. Zamojda Patrycja (Katowice Goliat)
Juniorki starsze, kat. do 60 kg
1. Gajewska Klaudia (Sosnowiec)
2. Ciuk Izabela (Wieliczka)
3. Szymonek Katarzyna (Wrocław Dragon)
3. Michalska Paulina (Łask)
Juniorki starsze, kat. powyżej 60 kg
1. Cyrulik Justyna (Lubliniec)
2. Smolarz Natalia ( Rzeszów)
3. Smogur Agnieszka (Koszalin)
4. Gwizdoń Paulina (Katowice Goliat)
Juniorzy starsi, kat. do 60 kg
1. Milewski Artur (Białystok)
2. Cieśliński Rafał (Jelenia Góra)
3. Wasiak Paweł (Turek)
3. Sochan Wiktor (Bielsko Biała)
Juniorzy starsi, kat. do 65 kg
1. Pawlikowski Sebastian (Jelenia Góra)
2. Gerstel Dawid (Lubsko)
3. Kazimierczak Michał (Łomianki)
3. Czopek Wiktor (Brzeszcze)
Juniorzy starsi, kat. do 70 kg
1. Krok Damian (Kozienice)
2. Swat Rafał (Lubliniec)
3. Nachajowski Dawid (Lubliniec)
3. Witek Mateusz (Rzeszów)
Juniorzy starsi, kat. do 75 kg
1. Bychawski Wojciech (Lublin)
2. Zabrocki Patryk (Białystok)
3. Ciszewski Daniel (Łask)
4. Cwynar Tomasz (Oświęcim)
Juniorzy starsi, kat. do 80 kg
1. Łącz Paweł (Bielsko Biała)
2. Pietrzyk Krzysztof (Kozieńice)
3. Ziółecki Michał (Bydgoszcz)
4. Sztepun Marcin (Katowice Goliat)
SERDECZNIE GRATULUJEMY, OSU !