Aktualności
Julia Szreiter Wicemistrzynią Hiszpanii

Julia Szreiter

W Sabadell k. Barcelony rozegrano Otwarte Mistrzostwa Hiszpanii zorganizowane przez World Kyokushin Budokai z Shihan Danielem Sanchezem na czele. W turnieju wystartowało ok 180 zawodniczek i zawodników z Hiszpanii, Norwegii, Grecji, Szwajcarii, Kanady i Polski. OYAMA PFK reprezentowała Julia Szreiter (2 kyu), na co dzień trenującą w Łódzkim Klubie Oyama Karate NEKO, która wywalczyła srebrny medal!
Serdecznie gratulujemy, OSU!

Warto przypomnieć, że Julia to zdobywczyni złotego medalu w Pucharze Europy OYAMA IKF, Radom 2018. W kategorii wagowej naszej zawodniczki pierwsze miejsce zajęła doświadczona reprezentantka Grecji- posiadaczka stopnia mistrzowskiego 2 dan, a trzecie miejsce – Szwajcarka. Na podkreślenie zasługuje fakt, że nasza rodaczka wygrała walkę o wejście do finału przez K.O. efektownym kopnięciem hiza geri chudan.

SERDECZNIE GRATULUJEMY ZAWODNICZCE, RODZICOM I JEJ TRENEROWI, OSU!