Aktualności

Ogólnopolskie Seminarium w Krakowie
5 dan dla Rafała Majdy, Waldemara Leończyka, Piotra Bakonia i Ryszarda Żółtego

 


Shihan Rafał Majda i Sensei Grzegorz Kowalski, Foto. Radosław Dyduch

 

    

 

W Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Krakowie odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Oyama Karate poświęcone kumite. Wzięło w nim udział blisko 110 instruktorów i zawodników z całego kraju.

 

W ramach mityngu odbyły się:

  • Seminarium sędziowskie poświęcone zmianom w przepisach konkurencji kumite, które przeprowadził Shihan Paweł Pajdak 5 dan (Sosnowiec).   
  • Trening z zaawansowanymi kopnięciami i kombinacjami z ich użyciem, pod kierunkiem Shihan Andrzeja Pierzchały 6 dan (Kraków).
  • Uroczyste wręczenie pasów i certyfikatów mistrzowskich dan przez Hanshi Jana Dyducha 8 dan uczestnikom czerwcowego egzaminu z udziałem Wielkiego Mistrza Shigeru Oyamy 10 dan.
    Ponad to,
    z rąk dyrektora OYAMA IKF, dyplomy na stopień 5 dan otrzymali Shihan: Rafał Majda (Jelenia Góra), Waldemar Leończyk (Słupsk), Piotr Bakoń (Warszawa) i Ryszard Żółty (Kraków). W swoim wystąpieniu, Hanshi podziękował Wszystkim nominowanym za zdyscyplinowany i aktywny udział w czasie 2 letnich przygotowań specjalistycznych do egzaminu mistrzowskiego. Podziękował także Sensei Arkadiuszowi Pruszakowi 2 dan i Sensei Marcinowi Waszczeniukowi 1dan z Firmy Składy Węgla.pl za owocną współpracę i finansowe wspieranie Związku.
  • Dwa treningi w zakresie taktyki walki w knockdown karate /kombinacje ofensywne i defensywne/, które poprowadził Shihan Rafał Majda 5 dan.
  • Warsztaty uczestników programu Sport przeciw wykluczeniom pod kierunkiem Hanshi Jana Dyducha

 


Uczestnicy Seminarium, foto: Radosław Dyduch

 

 

Dziękujemy za liczne przybycie, OSU!