Aktualności
Wykaz osób, które zdały egzamin mistrzowski
dnia 06.06.2010 r., w Krakowie


1 DAN 

1      Andriychuk Galyna, Ukraina
2      Augustynek Ewa, Kraków-Oyama
3      Bajda Piotr, Bochnia
4      Banasik Andrzej, Zabrze
5      Bryja Anna, Katowice-WR1
6      Budny Robert, Koło
7      Bugajski Mateusz, Kraków Oyama
8      Chlabicz Adam, Białystok
9      Cierpioł Mikołaj, Lubliniec
10    Częścik Tomasz, Lubsko
11    Czopowicz Konrad, Warszawa-SKOK
12    Dąbrowski Jacek, Wrocław-DKOK/Legnica
13    Dziewoński Andrzej, Kraków-Koyama  
14    Fiedor Tomasz, Żary
15    Figlarz Grażyna, Wrocław-Dragon
16    Florczyk Joanna, Sosnowiec
17    Galas Renata, Kraków-Oyama
18    Giziński Maciej, Jelenia Góra
19    Grela Adrian, Katowice-Goliat
20    Gzara Jerzy, Katowice-Goliat
21    Hodana Kamil, Legnica
22    Jemioł Aneta, Kraków-Oyama
23    Jermaków Anna, Kraków-Oyama
24    Kałużny Jan, Katowice-Goliat
25    Kauder Zygmunt, Lubliniec
26    Kędzierski Przemysław, Lublin
27    Kiszycki Dawid, Białystok
28    Klimaszewski Artur, Radom
29    Koch Piotr, Sosnowiec
30    Koptyra Katarzyna, Sosnowiec
31    Korzyńska Karolina, Kraków-Oyama
32    Kosior Robert, Radom
33    Kotyrba Janusz, Kalwaria Zebrzydowska
34    Kowalski Miron, Piotrków Trybunalski
35    Koziak Agnieszka, Sosnowiec
36    Kozub Wojciech, Kraków-Oyama
37    Król Jakub, Lubsko  
38    Kubiak Karolina, Łask
39    Kumor Waldemar, Bochnia
40    Kurzeja Jarosław, Katowice-Goliat
41    Lewandowski Sebastian, Lublin
42    Loska Grzegorz, Katowice-Goliat
43    Łuczyński Łukasz, Kozienice
44    Magas Jacek, Wrocław-Dragon
45    Majcherczyk Edyta, Kraków-Oyama
46    Majer Wojciech, Warszawa-SKOK
47    Majer Tomasz, Warszawa-SKOK
48    Mościcka Marta, Katowice-Goliat 
49    Pasecki Tomasz, Tarnów
50    Pasek Mariusz, Kraków-Oyama
51    Pawlicki Piotr, Kraków-Oyama
52    Piekarski Jacek, Katowice-Goliat
53    Pniewska Monika, Zabrze
54    Poniński Piotr, Warszawa-SKOK
55    Ptok Michał, Lubliniec
56    Rajda Tomasz, Wadowice
57    Rudnik Wiesław, Bochnia
58    Smajda Michał, Sosnowiec
59    Stencel Mariusz, Warszawa-SKOK
60    Szafrański Dawid, Kraków-Oyama
61    Szaga Adam, Warszawa-SKOK           
62    Szczygieł Mateusz, Wrocław-Dragon
63    Szostak Marta, Warszawa-Tygrys
64    Szram Mateusz, Łask
65    Szymański Michał, Bydgoszcz
66    Świderski Łukasz, Żagań
67    Tomczyk Andrzej, Warszawa-Tygrys
68    Uniłowski Tadeusz, Niemcy
69    Wojtaszek Andrzej, Łask
70    Woźniak Dominik, Sosnowiec
71    Zdziech Maciej, Radom
72    Zegiel Adam, Krakow-Koyama
73    Zelisko Artur, Lubsko
74    Zyguła Paulina, Sosnowiec
75    Żak Krzysztof, Bochnia

2 DAN

1     Bereza Bartłomiej, Katowice-Goliat
2     Bodziony Michał, Katowice-Goliat
3     Broda Tomasz, Kraków-Oyama
4     Czech Iweta, Irlandia
5     Florkiewicz Tomasz, Warszawa-Tygrys
6     Grabowski Sławomir, Warszawa-SKOK
7     Kanikowski Sebastian, Sosnowiec
8     Karlikowski Marcin, Kraków-Oyama
9     Kołodziejski Dawid, Łask
10    Kołodziejski Stanisław, Łask
11    Kostrzewa Konrad, Warszawa-SKOK
12    Laskowski Łukasz, Wrocław-Dragon
13    Maciaszek Krzysztof, Warszawa-SKOK
14    Majczak Anna, Lublin
15    Malec Zbigniew, Brzeszcze
16    Owczarek Mariusz, Warszawa-SKOK
17    Rotko Przemysław, Katowice-Goliat   
18    Szukalski Marek, Katowice-Goliat
19    Walaszczyk Agata, Katowice-Goliat
20    Wawrzyński Marek, Brzeszcze
21    Wysocki Piotr, Warszawa-SKOK
22    Zaleski Filip, Warszawa-Tygrys

3 DAN

1    Hebda Jarosław, Wieliczka
2    Majczak Marcin, Lublin
3    Mielcarek Sebastian, Wrocław-Dragon
4    Niemiec Krystian, Rzeszów
5    Przybysz Piotr, Łódź
6    Savitsky Valery, Estonia
7    Suwała Andrzej, Kozienice

4 DAN 

1     Bednarczyk Tadeusz, Oświęcim              
2     Bretner Robert, Kraków-Oyama            
3     Gubaydulin Igor, Rosja            
4     Plewka Bogusław, Lubliniec            
5     Posłuszny Sławomir, Bydgoszcz            
6     Tomiałowicz Andrzej, Lubsko