Dziewczęta imponowały swoją bojowością. Foto: Radosław Dyduch
Zawody zostały bardzo dobrze zorganizowane i sprawnie przeprowadzone.
Towarzyszyli im dziennikarze TVP 3 i regionalnej prasy.
SERDECZNIE GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY
GOSPODARZOM, ZAWODNIKOM, TRENEROM, SĘDZIOM i SPONSOROM,
OSU !
WYNIKI JUNIORÓW
Juniorki do 55 kg.
1. Malinowska Klaudia, Łask
2. Rożek Angelika, Katowice-Goliat
3. Lubera Adrianna, Strzegom
Juniorki powyżej 55 kg., Gala
1. Pietrzyk Justyna, Kozienice
2. Wojciechowska Karina, Piotrków Tryb.
3. Broda Aleksandra, Kraków-Oyama
Juniorzy do 55 kg.
1. Klosek Marcin, Katowice-Goliat
2. Polewiak Bartłomiej, Lublin
3. Nowak Konrad, Andrychów
3. Żabski Jerzy, Wrocław-Dragon
Juniorzy do 60 kg.
1. Cyberski Igor, Katowice-Goliat
2. Mazur Mateusz, Żagań
3. Grzywacz Michał, Wrocław-Dragon
3. Krais Mateusz, Bielsko-Biała
Juniorzy do 65 kg.
1. Pajdak Bartosz, Sosnowiec
2. Trocki Szymon, Łask
3. Wadowski Ryszard, Lublin
Juniorzy do 70 kg.
1. Olewiński Jakub, Darłówko
2. Kołodziejczyk Kacper, Darłówko
3. Koperczuk Marek, Lublin
Juniorzy powyżej 75 kg., Gala
1. Bodzak Stanisław, Kraków-Oyama
2. Chromik Łukasz, Katowice-Goliat
3. Markiewicz Kamil, Żagań
WYNIKI JUNIORÓW STARSZYCH
Juniorki Starsze do 55 kg., Gala
1. Frydel Ilona, Andrychów
2. Zamojda Patrycja, Katowice-Goliat
3. Krawczyk Klaudia, Piotrków Tryb.
Juniorki Starsze do 60 kg.
1. Gajewska Klaudia, Sosnowiec
2. Olczyk Angela, Piotrków Tryb.
3. Kozłowska Alicja, Turek
3. Michalska Paulina, Łask
Juniorki Starsze powyżej 60 kg., Gala
1. Cyrulik Justyna, Lubliniec
2. Michalak Adrianna, Wałbrzych
3. Smolarz Natalia, Rzeszów
Juniorzy Starsi do 60 kg.
1. Wasiak Paweł, Turek
2. Szymański Kamil, Piotrków Tryb.
3. Wojciechowski Jakub, Radom
3. Kaczan Wojciech, Lubsko
Juniorzy Starsi do 65 kg.
1. Milewski Artur, Białystok
2. Gerstel Dawid, Lubsko
3. Romanowski Adam, Łask
3. Chrzanowski Szymon, Łomianki
Juniorzy Starsi do 70 kg.
1. Ernst Paweł, Warszawa-Tygrys
2. Swat Rafał, Lubliniec
3. Bąkowski Paweł, Wrocław-DKOK
3. Bitner Marcin, Kozienice
Juniorzy Starsi do 75 kg.
1. Krok Damian, Kozienice
2. Nahajowski Dawid, Lubliniec
3. Zabrocki Patryk, Białystok
3. Kosturek Mateusz, Rzeszów
Juniorzy Starsi do 80 kg.
1. Łącz Paweł, Bielsko-Biała
2. Pietrzyk Krzysztof, Kozienice
3. Szeptun Marcin, Katowice-Goliat
Juniorzy Starsi powyżej 80 kg., Gala
1. Ziołecki Michał, Bydgoszcz
2. Rozłach Adam, Sosnowiec
Najlepszy zawodnik - Krok Damian, Kozienice
Najlepsza zawodniczka - Olczyk Angela, Piotrków Tryb.
Najlepszy piotrkowianin - Olczyk Angela, Piotrków Tryb.
Najmłodszy zawodnik - Cyberski Igor, Katowice-Goliat
Nagroda specjalna - Szymański Kamil, Piotrków Tryb.